
Червоний Гаманець Yves Saint Laurent
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3920
+380 (63) 261-94-61
Для заказов
- +380 (73) 033-81-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повний асортимент жіночих гаманців можна подивитися тут


Червоний Гаманець Yves Saint Laurent
Гаманець зручний у використанні, купюри лягають рівно, зручно виймаються, відділення для монет закривається на блискавку, місця для дисконтних карток. Чудове дизайнерське рішення від YSL!
- Розмір: 20*10*3 см
Чому Вам варто замовити в нас?
-
100% гарантія отримання замовлення
-
Обмін або повернення грошей, якщо товар Вам не підходить
-
Відсилання товару на день замовлення (якщо замовлення надійшло до 5900)
-
8 років на ринку з позитивними відгуками
-
Свій власний склад
-
Весь асортимент у наявності. Чекати не потрібно
-
Швидка доставка по Україні 1-2 дні
-
І просто тому, що ми робимо все, щоб Ви залишилися задоволені та повернулися до нас ще раз! :-)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 350 ₴




