
Стильный кошелек темно-синий
310 ₴
- В наявності
- Код: 16324
+380 (63) 261-94-61
Для заказов
- +380 (73) 033-81-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 310 ₴





