Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Стильна сумка Прада чорна
-
Характеристика сумки: 1 великий відділ 1 кишеня на кнопці 1 кишеня 1 ручка 1 плечовий ремінь 102см металеві ніжки Розмір: 32*25*12 см
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
- Ціна: 900 ₴





