-20%


Женская Сумка Золотистая
860 ₴
688 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6870
+380 (63) 261-94-61
Для заказов
- +380 (73) 033-81-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Жіноча Сумка Золотиста
Характеристика сумки:
- Всередині підкладка червоного кольору
- 2 основні відділу
- 1 перегородка на блискавці
- Розмір: 27*17*11 см
Сумка – головний і функціональний аксесуар, без якого обійтися неможливо.
І неважливо, куди ви збираєтеся: в магазин, в театр, на побачення або зустріч з друзями – вона супроводжує вас усюди. В ній завжди знайдеться все необхідне: дрібниця на проїзд, упаковка вологих серветок, візитка або жуйка.
Чому Вам варто замовити у нас?
-
100% гарантія отримання замовлення
-
Обмін або повернення грошей, якщо товар Вам не підійшов
-
Відправка товару в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 13:00)
-
8 років на ринку з позитивними відгуками
-
Свій власний склад
-
Весь асортимент в наявності. Чекати не потрібно
-
Швидка доставка по Україні 1-2 дня
-
Та просто тому, що ми зробимо ВСЕ щоб Ви залишились задоволені і повернулися до нас ще раз! :-)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 688 ₴





